Dying Light - recenzja

Dying Light – recenzja

[arhnvid youtube=”c3QJi9sjefY”]

[featured widget_title=”Sprawdź też” featured_image=”enabled” image_width=”132″ image_height=”132″ hard_crop=”enabled” image_alignment=”image-wrap-left” title_position=”title-next-to-thumbnail” content_display=”excerpt” excerpt_length=”250″ read_more_link=”enabled” background_overlay=”enabled” post_id=”19882″ meta_date=”1″ meta_cats=”1″]

Dying Light to trzecia już w ostatnich latach gra o zombie studia Techland. Tym razem nacisk rozgrywki przeniesiono z dziesiątkowania zombiaków na unikanie bezpośredniego starcia. Dzięki parkourowym zdolnościom będziemy poruszać się po dachach i przemierzać otwarty świat wykonując kolejne zadania. W praktyce mamy do czynienia z mieszanką wielu sprawdzonych pomysłów w bardzo sprawnej paczce.

Testowano wersję PC.

Grę do testów dostarczył Techland.

5 komentarzy

 1. Dawno nie widziałem tak ładnej gry.
  Jaki sprzęt pociągnął dying light w fhd 60fps?

  Odpowiedź
  • obecnie? żaden. czekaj na łatki bo optymalizacja w tej grze na daną chwilę (zwłaszcza z prockami AMD) brzydko mowiąc ssie jak odkurzacz.

   Odpowiedź
  • Grałem na Intel i7-4770K, 16GB Ram 2x8GB Corsair, nVidia GTX 970 i wyciągałem średnio ~85 FPS przy najwyższych dostępnych ustawieniach graficznych w 1080p.

   Odpowiedź
 2. Grałeś z polskim dubbingiem czy włączyłeś angielski?

  Odpowiedź
 3. Mirror’s Edge + Dead Island + The Last Of Us + Far Cry + Assasin’s Creed = Dying Light

  Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.