Fallout 4: Pip-Boy Edition – rozpakowanie edycji kolekcjonerskiej

Fallout 4: Pip-Boy Edition – rozpakowanie edycji kolekcjonerskiej

[arhnvid youtube=”ULzgRF0lJS0″]

Dzięki uprzejmości firmy Ceneo.pl rozpakowujemy dla was ekskluzywne wydanie Fallouta 4 w zestawie z pełnowymiarowym Pip-Boyem!

Ceny Fallouta 4 porównacie na Ceneo.pl!

Porównaj ceny Fallouta 4 na Ceneo.pl!

6 komentarzy

 1. Dark Archon

  Szkoda tylko, że Pipboy nie ma wbudowanego modułu BT, który łączyłby się z telefonem tak żeby pokrętła działały na aplikację. Pewnie wtedy koszt produkcji byłby znacznie większy ale z drugiej strony nie przesadzajmy, że kawałek plastikowej obudowy kosztuje ok 300 złotych.

  Odpowiedź
  • Dark Archon

   Niestety, ale ten pib boy to chyba nawet i 200 zeta nie kosztuje. Naprawdę szkoda, że nie dali większego koszyczka na baterie i BT, albo innego NFC, wtedy pib boy na pewno, by zyskał, a najgorsza jest obsługa wymagająca używania ekranu dotykowego, tyle pokręteł ale i tak na dotyk. Serio?

   Odpowiedź
 2. Dark Archon

  A co to za aplikacja na telefonie

  Odpowiedź
  • Dark Archon

   PipBoy -.-

   Odpowiedź
 3. Dark Archon

  To fajnie TYLKO wygląda. Niestety. Jakość wykonania jest średnia. Pokrętła nie przydają się do niczego. PipBoy bez telefonu nie nadaje się do niczego. Trochę szkoda że nie wbudowano tam ekranu LCD na stałę z jakimś mikrokomputerkiem wielkości pendrive i nie wgrano w niego pipboy software 🙂

  Odpowiedź
 4. Dark Archon

  Kolekcjonerka się ceni to prawda mam nadzieję, że chociaż wpłynie to na jej unikatowość i w przyszłości będzie ja z pierwszym bioshockiem. Za to muszę powiedzieć, że Sony Polska/Cenega trochę polecieli w “kulki” :-). Ja zamówiłem edycję na Xboxa One (0 FPS all the way!), i dostałem osobno steelbook i też normalne pudełko, no i jeszcze kodzik na fallouta 3 (chyba też był w wersji pc). Więc cena wszystkich edycji taka sama, a jednak zawartość nieco “uboższa”.

  Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz grudnia nagrodzony zostanie koszulką arhn.eu!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>