UzbrojonyStefan

Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • W odpowiedzi na: Nintendo 2ds xl #36326
  UzbrojonyStefan
  Uczestnik

  11.10 to najnowsza wersja. Jeżeli chodzi o modowanie konsolki to trzeba uważać, ponieważ mając zerową wiedzę możemy przypadkowo zepsuć “zbrickować” konsolę. Jeżeli chcesz zhackować konsolę tak aby później móc wgrywać do niej oprogramowanie np. usuwające blokadę regionalną to polecam skorzystać ze strony:

  https://3ds.hacks.guide/get-started

  Tutaj znajdziesz w przystępny sposób wyjaśnione wszystkie kroki i przedmioty potrzebne do tego typu operacji.

  Dodatkowo dopowiem, że wszystkie już wersje można już hackować za pomocą NTRBoota, którego działanie jest wyjaśnione na wymienionej wcześniej stronie – https://3ds.hacks.guide/flashing-ntrboot-(3ds-single-system)

  W odpowiedzi na: Nintendo WII a blokada regionalna #34773
  UzbrojonyStefan
  Uczestnik

  Mogę potwierdzić, że konsola Wii posiada region locka jak większość konsol Nintendo (prócz Switcha). Sam testowałem na grze otrzymanej z Ameryki (Mortal Kombat). Konsola wykrywa płytkę ale nie może jej odczytać.

  Rozwiązań jest kilka:

  • pierwsze najprostsze – kupować tylko gry z regionu konsoli, ale zakładam po temacie, że to rozwiązanie nie wchodzi w grę,
  • można także przerobić konsolę (nie przerabiałem nigdy Wii więc nie wiem jak skomplikowany jest to proces), potem wystarczy wgrać tylko odpowiednie oprogramowanie pomijające blokady regionalne,
  • ostatni sposób (nie wiem czy działa) – kiedyś przeglądając allegro znalazłem płytkę z oprogramowaniem, które ponoć ma usuwać blokady regionalne po włożeniu do Wii (nie kupowałem nigdy nic takiego więc nie wiem jaki jest procent powodzenia).

  To wszystko co przychodzi mi do głowy szczerze mówiąc.

  W odpowiedzi na: Friend Code'y do Switcha #30537
  UzbrojonyStefan
  Uczestnik

  No elo,
  Dodałem już wszystkich nade mną 🙂
  tu macie mój kod:
  SW-0593-7443-8415

  W odpowiedzi na: Morderca #1 – Druciarze #29821
  UzbrojonyStefan
  Uczestnik

  Jebane “Druty”! – parsknął Stefan. – Nie dość, że chcą równouprawnienia to jeszcze zaczynają atakować naszą czystą rasę – powiedział i dodał po chwili – powinniśmy ich wszystkich wsadzić do obozów i kazać im tam zdechnąć. Po czym oddalił się w kierunku karczmy by obalić jakiś mocny trunek jak to w zwyczaju był robić gdy się denerwował. Uznał, że musi wszystko spokojnie przemyśleć zanim podejmie pochopną decyzję, jako że często wpadał w tarapaty przez swój nieprzemyślany język. Chciał on zebrać wszystkie myśli i przy swoim ulubionym towarzyszu – szklance whiskey zastanowić się co dalej zrobić.

  W odpowiedzi na: Błędy i sugestie #28760
  UzbrojonyStefan
  Uczestnik

  1. Panel recenzenta nie działa, przekierowuje do panelu użytkownika na stronie.

  2. Shoutbox:
  a) Czarne nicki na czarnym tle z prawej strony
  b) Za dużo stickerów, emotek niezwiązanych z arhn.eu
  c) Brak scrollowania

  3. Sklep jest rozjechany – zdjęcia i tekst poszczególnych produktów nie pasuje pozycyjnie do innych. Produkty powtarzają się dwukrotnie.

  4. Przycisk logowania, rejestracji – przed napisem wyloguj jest dziwny kwadracik.

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)