fbpx

World of Warplanes Giveaway – Wyniki

Oto zwycięzcy naszego World of Warplanesowego giveawaya. Poniższe osoby otrzymały od nas kod aktywujący dostęp do zamkniętej wersji beta gry World of Warplanes firmy wargaming.net. Jeśli twój nick znajduje się na liście, ale nie otrzymałeś swojego kodu, skontaktuj się z nami korzystając z linku “Kontakt” u góry strony. Użytkownicy Facebooka: Facebook lubi ukrywać wiadomości od nieznajomych dlatego prawdopodobnie schował i naszą! Aby ją odnaleźć, ze swojego News Feeda musicie ręcznie wejść do zakładki Wiadomości i przejrzeć Pozostałe, wg. poniższego schematu:

World of Warcraft: Mists of Pandaria

Rozpakowanie edycji kolekcjonerskiej najnowszego dodatku do World of Warcraft o nazwie Mists of Pandaria. W skład edycji kolekcjonerskiej wchodzą: płyta z grą 208-stronicowy ilustrowany album “The art of Mists of Pandaria” kolekcjonerska ścieżka dźwiękowa Materiał “Behind the Scenes” na DVD i Blu-Ray podkładka pod myszkę Wierzchowiec i zwierzak do World of Warcraft (cyfrowe) Portrety dla Starcraft II (cyfrowe) Banner i akcent dla Diablo III (cyfrowe)

Preview: World of Tanks Update 8.0

Wydawca twierdzi, że zmiany w nowym, okrągłym patchu 8.0 będą rewolucyjne. Wśród nich znajdziemy takie słowa klucze jak: nowa fizyka gry obejmująca mapy i pojazdy; nowe radzieckie niszczyciele; pierwszy brytyjski czołg premium; poprawiona grafika i ulepszony interfejs użytkownika. Poza enigmatyczną zmianą fizyki gry, odnosiłem wrażenie, że z tej wielkiej chmury może spaść mały deszcz. Kiedy pierwszy raz czytałem jakie to wielkie zmiany nas czekają w patchu 8.0, jakoś nie poczułem dreszczyku emocji. Grałem w World of Tanks od jakiegoś czasu i te aspekty gry były dla mnie mało ważne: ja po prostu chciałem się dobrze bawić. Postrzelać, rozwalić kilka czołgów, a nie podziwiać widoki, czy napawać się śladami gąsienic na ziemi. Przecież nie każdy gra na full detalach.

Giveaway: World of Warplanes Closed Beta

Dzięki uprzejmości wargaming.net mamy dla was 200 kodów dostępowych do zamkniętej bety gry World of Warplanes! 150 z nich zgarnąć możecie biorąc udział w giveawayu na Youtube, pozostałe 50 dostępne będzie w konkursowym poście na naszym koncie Facebookowym! Więcej informacji znajduje się oczywiście w poniższym filmie. O wygranej zadecyduje kolejność zgłoszeń, więc nie zwlekajcie i nie traćcie czasu! Liczy się każda sekunda 😉 Co zrobić, by dostać klucz do zamkniętej bety World of Warplanes? w komentarzu pod tym filmem na Youtube/Facebooku podaj tytuły trzech gier firmy wargaming.net z “World” w tytule pierwsze 150 prawidłowych komentarzy na Youtube oraz 50 w poście konkursowym na Facebooku otrzyma kod dostępowy Powodzenia!

Borderlands 2 Ultimate Loot Chest Limited Edition

Rozpakowanie limitowanej edycji kolekcjonerskiej Ultimate Loot Chest Limited Edition gry Borderlands 2. W skład zestawu wchodzi: Replika skrzyni “Loot Chest” z gry notatnik polowy “Dziennik Sir Hammerlocka” Bobblehead Marcusa w kartonowym pudełku “Vending Machine Bobblehead Box” ekskluzywny steelbook 159-stronicowy artbook Inside The Vault: The Art oand Design of Borderlands 2 numerowany certyfikat autentyczności podłużny plakat z listą przeciwników w grze cztery pocztówki naklejki materiałowa mapa wydanie standardowe gry bonusowe kody DLC

Rayman Jungle Run …w 60 sekund!

W 60 sekund opowiemy wam dlaczego warto spróbować kieszonkowej wersji Raymana.

Crusader Kings II

Crusader Kings II: Mroczne Wieki to najnowsza pozycja w katalogu strategicznych gier firmy Paradox Development Studio. Ichabod pomoże wam zadecydować, czy warto zagłębić się w świat średniowiecznych dynastii. Zapraszamy do odwiedzenia osobistego kanału Ichaboda: http://www.youtube.com/lstelmach89

Darksiders 2

Jakieś dwa lata temu natknąłem się po raz pierwszy na grę, która wciągnęła mnie niczym pierwszej klasy szambo. Darksiders, bo o niej właśnie mowa, była jednym z niewielu tytułów, przy których tak znakomicie się bawiłem. Gra miała w sobie wszystko, co lubię: masę walki, wykończeń gigantycznych bossów i doskonałego bohatera, który dodatkowo był jednym z Jeźdźców Apokalipsy. Tuż po zakończeniu gry byłem wielce przygnębiony, a jednocześnie pełen nadziei, jako że zakończenie jasno zwiastowało powstanie kolejnej części. Czekałem na sequel z wielką niecierpliwością, śledząc bacznie wszystkie informacje jakie tylko się ukazywały. Z każdym kolejnym trailerem jaki widziałem, moje oczekiwania wobec Darksiders 2 rosły i rosły. Wydawało się, że developerzy wprost czytają w moich myślach, dodając do gry...

uDraw Tablet + uDraw Instant Artist

Neko bawi się w artystkę testując tablet uDraw i dołączoną do niego grę uDraw Instant Artist. Materiał dotyczy wersji Playstation 3 produktu, ale w sklepach dostępna jest również jego odmiana dla Xboksa 360 oraz Wii.

Final Fantasy VII

W historii gier wideo nie ma chyba drugiej, która wzbudzałaby tak skrajne emocje jak Final Fantasy VII. Jedni nazywają ją jedną z najlepszych gier wszechczasów, inni nie chcą nawet o tym słuchać. Jedno jest pewne - przygody Clouda i spółki mimo upływu piętnastu lat od premiery są wciąż głośnym i ciepło wspominamym tematem wśród fanów japońskich gier rpg.

10 000 widzów! Konkurs!

Mamy 10 000 widzów, więc czas najwyższy by rozpieścić was jakimś konkursem! Zasady zabawy, odpowiedzi na wasze pytania oraz miejsce na publikowanie zgłoszeń znajdują się poniżej: https://arhn.eu/forum/Forum-10-000-WIDZÓW Stivi rusza również z grami Play By Forum! Te znajdziecie za to tutaj: https://arhn.eu/forum/Forum-Gry-PBF

System Error #007

Siódmy odcinek System Error zabierze was na planetę Zebes, do Muchomorowego Królestwa, postapokaliptyczną Ziemię, a nawet głęboko w odmęty naszych własnych umysłów.