Poszukuję gierki. Najprawdopodobniej na DOSa. 3D z autami

Temat zawiera 1 odpowiedź, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  LukegaX 7 miesięcy temu.

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #32319

  Ostry96
  Uczestnik

  No cze.
  Przychodzę z prośbą pomocy ze znalezieniem gry. Szukałem jej na własną rękę, jednak bezskutecznie. Opiszę zatem, co udało mi się zapamiętać, a poszukuję, bo mi tkwi to w głowie od nastu lat.

  Graficznie przypomina mi Test Drive III. Czyli mamy bardzo wyraźne jednokolorowe poligony. Prawdopodobnie taką ta gra miała grafikę. Być może była wyścigowa. Charakterystyczną rzeczą było dla mnie samo auto. Otóż prowadziło się żółte prawdopodobnie BMW. Myślę, że to ta marka, gdyż w głowie mam charakterystycznie tylne lampy i tu pojawia się problem, gdyż widzę je takie, jak miały M3-ki z 1998-go, więc długo po modzie? na taką grafikę. Warto zaznaczyć, że był to widok z trzeciej osoby. Poza tym zapamiętała mi się plansza w mieście, gdzie dominowała biel, pochodząca z budynków, ulice na szaro. Pamiętam też, że wzdłuż drogi w tym miasteczku płynęła rzeka i co najważniejsze, w pewnym momencie przez rzeczkę można było przejechać zwodzonym(!) mostem. Zapamiętało mi się to, że mimo tego, że most był podniesiony, to dało się go przeskoczyć.

  I problem polega na tym, że to wszystko. Jako, że pierwszy komputer w moim domu pojawił się w okolicach 1999-go, to testowaliśmy z rodzeństwem, a raczej oni testowali wszystkie gierki czy to stare, czy nowe. Choć dominowały te dużo starsze, mimo Celeronka 333MHz. No nieważne.

  Czy komuś po tym opisie zatem coś do głowy przychodzi? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

  Pozdro o/

  #32694

  LukegaX
  Uczestnik

  Coś mi się zdaję że chodzi Ci o GT Racing 97

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.