Strona Mlem i Masz by WitoCorp

Otagowano: 

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #29529
  Wito
  Uczestnik

  Mlem i Masz to moja pierwsza strona internetowa,
  więc na razie coś czcionki w css nie działają, reklamy hosta zasłaniają logo oraz zdjęcia, a na podstronie /mario.html nie jest zrobiony css.
  Na stronie można znaleźć: Newsy, Ciekowstki z gry “Metal Gear Solid”, Postacie z gry Super Smash Bros (Sekcja w budowie), Próbna sekcja “Niezle Wideo”, Mody do gier (Sekcja Download), Speedruny (Sekcja w budowie), Redakcja oraz kontakt.

  Nazwa inspirowana twórczością arhn.eu.

  #29530
  Kondor
  Uczestnik

  1. Sprawdź hostingi płatne, ja sam polecam OVH. Za 2 dychy możesz mieć domenę i maila z tym że z małym limitem miejsca, ale na takie strony wystarczy.

  2. Sprawdź sobie później różne frameworki, takie jak Pure.CSS albo na przykład Boostrap. Są naprawdę proste a dużo możliwości. Bo generalnie nie ma co wymyślać koła na nowo, ale patrząc na stronę to widzę zaczynasz ogólnie z takimi rzeczami jak CSS czy html, więc samemu sobie pisać jest też dobrze na tym etapie 😀 Bootstrap więc na razie nie, ale możesz spróbować wpleść w Pure.CSS na przykład korzystając z ich siatki, żeby strona była skalowalna na mobilkach.
  A potem Bootstrap, SASS, TypeScript, dużo fajnych rzeczy do nauki.

  3. https://www.freecodecamp.org/ jak nie znasz polecam. W sumie to się na tym oparłem a teraz w GOGu front-enduje, to polecam.

  Pozdro.

  #29532
  Wito
  Uczestnik

  Dzięki wielkie!

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.