Gothic Sequel – Zapomniane Opowieści

Gothic Sequel – Zapomniane Opowieści

[arhnvid youtube=”3djEYZ7_pBc”]

Czy słyszeliście już o Gothic Sequel? Mieliśmy okazję zagrać w tę zagubioną grę i jako pierwsi na świecie pokazujemy ją Wam w ruchu, w ekskluzywnym odcinku “Zapomnianych Opowieści”.

Gdy wszyscy myśleli, że o serii Gothic wiedzą już wszystko, nagle i niespodziewanie w Internecie zaczęło się pojawiać coraz więcej informacji o anulowanym prawie 16 lat temu następcy pierwszej odsłony serii. Zupełnym przypadkiem, mieliśmy okazję zagrać w niego już w kwietniu 2016, na długo przed ostatnimi przeciekami, i od tamtego czasu staraliśmy się jak najlepiej zrozumieć zarówno strzępki fabuły tej niedokończonej gry, jak i okoliczności jej anulowania. Niniejszy materiał streszcza nasze odkrycia do jak najbardziej przystępnej formy.

Część ujęć została nagrana przy użyciu programu REGoth, czyli fanowskiej reimplementacji silnika pierwszych dwóch Gothiców o otwartym źródle.

Tak, mamy grywalną wersję tej anulowanej gry. Nie, nie możemy jej upublicznić, nie możemy jej także przesłać nikomu prywatnie. Nawet jeśli ten ktoś obieca, że nikomu nie powie. Takie życie.

5 komentarzy

 1. Johnny

  Super :P, ale dobrze chyba, że to nie wyszło. Wygląda jak mod średniej klasy. Sporo imion postaci przeszło za to do G2 🙂

  Odpowiedź
 2. Johnny

  A amazonka tyłek ma moze spoko, ale ogolnie jej postac w tym uniwersum… dizgasting

  Odpowiedź
 3. Johnny

  “Zupełnym przypadkiem” , ta jasne… a ja jestem z kapusty.

  Odpowiedź
 4. Johnny

  Gothic Sequel zapomniane opowieści kiedy planujeciw wydac ten dodatek

  Odpowiedź
 5. Johnny

  Dzony blagam zrob serie o Risen jeszcze. Dam Ci wszystkie pieniadze jakie mam do konca miesiaca, jakies 7zl ale dam! Jestes geniuszem

  Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz grudnia nagrodzony zostanie koszulką arhn.eu!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>