I Have No Mouth, and I Must Scream – Recenzja Retro

I Have No Mouth, And I Must Scream

[arhnvid cdn=”cdn1.arhn.eu” 480p=”/2014/ihave/ihave-480p” 720p=”/2014/ihave/ihave-720p” 1080p=”/2014/ihave/ihave-1080p” poster=”http://arhn.eu/wp-content/uploads/2014/10/thumb11.jpg” youtube=”PGLfkU0K-GE”]

Zbliża się najstraszniejsze święto roku, Halloween, a to oznacza, że musimy wprawić się w upiorny nastrój! Aż do czwartku publikować będziemy nasze nietypowe propozycje na grową noc grozy! W piątek zaś czekał będzie na was materiał specjalny. 5spooky7me.

I Have No Mouth, and I Must Scream to chyba najbardziej dojrzała pozycja na naszej tegorocznej liście. Oparta na opowiadaniu Harlana Ellisona, opowiada o świecie bez nadziei, w którym ostatni przedstawiciele rasy ludzkiej uwięzieni są na wieki w stworzonej przez sztuczną inteligencję sali tortur. Tu w nieskończoność dręczeni są przez swojego komputerowego oprawcę, który nie tylko nie pozwala im umrzeć, ale nieprzerwanie przywraca ich do zdrowia, by znów móc krzywdzić ich psychicznie i fizycznie.

7 komentarzy

  1. Wg. mnie najlepsza z czwórki propozycji na Halloween.

  2. To i Sanitarium to gry, które wyszły przed moim urodzeniem i nigdy w nie nie grałem. Po tej retrorecenzji zagram w Sanitarium, a za rok obowiązkowo IHNMAIMS

  3. Zachęciłeś mnie do przeczytania opowiadania. No i oczywiście do zagrania w grę również.

  4. W zestawieniu zabrakło Harvester’a i Phantasmagoria I i II

  5. Będzie system error prime ?

    • Cześć, prosimy o komentowanie materiału. Komentarze nie na temat będą usuwane, by ustrzec nas od spamu. Do dyskusji na tematy niezwiązane z materiałami zapraszamy na nasze forum dyskusyjne.

  6. Sama nazwa gry zachęca do zagrania a do tego widzę, że i gra nie jest najgorsza… Chyba będzie trzeba ją przetestować.

Comments are now closed for this post.