BittBoy – ciekawy produkt i jego dziwaczny producent

BittBoy – ciekawy produkt i jego dziwaczny producent

[arhnvid youtube=”-jsm-nE5cjk”]

Konsola BittBoy ( http://www.bittboy.com/ ) to przedmiot idealny do naszej “Rupieciarni”. Ta przenośna zabawka stylizowana na Gameboya ma wbudowane w siebie 300 gier na NES-a/Famicoma. Choć samo urządzenie wydaje się w porządku to warto zwrócić uwagę na dwie rzeczy. Po pierwsze i oczywiste, wgrane na nie gry są piratami i nie da się w żaden sposób dodać do niego innych tytułów. Po drugie, na Facebooku firmy, kupujący skarżą się, że zamawiając ten produkt niektórzy z nich dostają “zbiedzoną” wersję konsoli z dużo mniejszą liczbą gier. Warto mieć to na uwadze planując zakup.

2 komentarze

 1. Dark Archon

  Kupiłem sobie ostatnio chińskie “niby“ classic mini NES, niestety pady to tragedia! W Contre nie pograsz, wciśniety dół krzyżak odbiera jako d/p .
  Działaniem I troche lista gier przypomina Bittboya. Może to ta sama firma :]

  Odpowiedź
 2. Dark Archon

  Wciskają porządny model jutuberom a słaby ludziom 🙂

  Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz grudnia nagrodzony zostanie koszulką arhn.eu!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>