Mortal Kombat X – Edycja Kolekcjonerska

Mortal Kombat X – Edycja Kolekcjonerska

[arhnvid youtube=”_4bC-vQLa_8″]

[featured widget_title=”Sprawdź też” featured_image=”enabled” image_width=”132″ image_height=”132″ hard_crop=”enabled” image_alignment=”image-wrap-left” title_position=”title-next-to-thumbnail” content_display=”excerpt” excerpt_length=”250″ read_more_link=”enabled” background_overlay=”enabled” post_id=”20308″ meta_date=”1″ meta_cats=”1″]

Dzięki uprzejmości serwisu ceneo.pl rozpakowujemy dla was edycję kolekcjonerską gry Mortal Kombat X na platformę PlayStation 4. To prześliczne wydanie jest miłą niespodzianką po miernym wydaniu dla kolekcjonerów Mortal Kombat 9. W skład wydania wchodzi ręcznie malowana kolekcjonerska figurka Scorpiona, część pierwsza komiksu Mortal Kombat DC Comics, numerowany, kolekcjonerski steelbook z grą oraz pakiet DLC.

Edycję kolekcjonerską gry do rozpakowania dostarczył serwis ceneo.pl

Livestream Mortal Kombat X

14 komentarzy

 1. Dark Archon

  Figurka faktycznie wygląda na bardzo szczegółową.

  Odpowiedź
 2. Dark Archon

  Świetna ta figurka.

  Odpowiedź
 3. Dark Archon

  Mi osobiście kolekcjonerka się nie podoba, wole sub zero. Ciekawi mnie tylko to czemu, nie wypuścili dwóch kolekcjonerek, jedna z sub zero, a druga z scorpionem.

  Odpowiedź
 4. Dark Archon

  Coś czuję, że sporo Scorpionów albo odłamie się albo odklei od podestu na którym stoi. Bardzo chybotliwa ta figurka.

  Odpowiedź
  • Dark Archon

   Figurka wygląda na dobrze wykonaną i nie powinna się odkleić. Co innego złamanie, w to też raczej wątpię, widać, że została wykonana z lekko gumowego plastiku, co najwyżej ta noga się pognie.

   Odpowiedź
 5. Dark Archon

  A to X przypadkiem nie oznacza 10 ?

  Odpowiedź
 6. Dark Archon

  Świetny materiał, aczkolwiek moje kompulsywne dążenie ku Prawdzie nakazuje mi wspomnieć, że Tremor nie jest nową postacią http://mortalkombat.wikia.com/wiki/Tremor .

  Odpowiedź
  • Dark Archon

   Hej, nie powiedziałem, że jest nową postacią. Tylko, że wymyślili ją fani. Pojawiła się po raz pierwszy w komiksie, potem w MK: Special Forces, a potem jeszcze w ramach niespodzianki w specjalnej wieży w Mortal Kombat 9 na PlayStation Vita!

   Odpowiedź
   • Dark Archon

    No może faktycznie, ale po wzmiance, że Tanya pojawiała się wcześniej, można to było tak odebrać. Tremora i tak wcześniej na oczy nie widziałem więc dla mnie jest jak najbardziej nowy 🙂

    Odpowiedź
    • Dark Archon

     Ach, stąd nieporozumienie. Faktycznie, można to było tak odebrać. Mea culpa! 🙂

     Odpowiedź
 7. Dark Archon

  Odnośnie drugiej skórki scorpiona, to wydaje mi się, że kody na DLC są losowe bądź zależą po prostu od numeru kolekcjonerki. Bo ja w mojej kolekcjonerce dostałem kod do pobrania Goro, chociaż sama postać jest jeszcze niedostępna do pobrania na PSN. http://imgur.com/rQhcElb

  Odpowiedź
 8. Dark Archon

  Będzie jakieś SyncTube jeszcze?

  Odpowiedź
 9. Dark Archon

  Jako że jestem wielkim fanem Scorpiona (zaledwie od 20 lat :P) to po obejrzeniu rozpakowania zbierałem szczękę z podłogi. Figurka prezentuje się fenomenalnie i jestem pod wrażeniem jak szczegółowo została wykonana. Reszta paczki jest ok. Tylko czemu nie ma pudełka na grę? Kosztów chyba nie cięli? 😛 Szkoda będzie zniszczyć taki ładny steelbook.

  Ps. Nowa pigułka z Mortala 🙂 – jestem na tak xD

  Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz grudnia nagrodzony zostanie koszulką arhn.eu!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>