Najlepsze gry Java (wg widzów arhn.eu)

Najlepsze gry Java (wg widzów arhn.eu)

[arhnvid youtube=”1PVaMJ_JHDg”]

Zapytaliśmy was niedawno o wasze ulubione gry Java. Dostaliśmy masę ciekawych propozycji, ale wśród dziesiątek gier wyraźnie rysowała się bardzo konkretna czołówka. Oto co ogół widzów arhn.eu uważa za najlepsze gry dla archaicznych telefonów z Javą!

5 komentarzy

 1. Dark Archon

  Oj taaak, pamiętam granie w Wolfenstein RPG <3
  Ja bym dorzucił jeszcze:
  Edge
  Bounce tales
  Guitar Hero
  The Sims 3
  bliżej nienazwany klon Super Mario Bros
  meBoy (to może nie gra jako taka ale bardzo popularny emulator GBC na telefony z javą)

  Odpowiedź
  • Dark Archon

   Ten nienazwany klon to nie było może Giana Sisters? Przynajmniej u mnie coś takiego było.

   Odpowiedź
   • Dark Archon

    widziałem go w dziesiątkach osłon różniących się nazwami i sprite’ami więc nie wiem, który był tym właściwym. I akurat Giana Sisters nie kojarzę

    Odpowiedź
 2. Dark Archon

  W moim przypadku w telefonie zamiast Galaxy on Fire było Deep: Submarine Odyssey, w sumie to samo tylko pod wodą zamiast w kosmosie.

  Poza tym z tamtych czasów pamiętam jeszcze Futrzaka oraz Milionerów.

  Odpowiedź
 3. Dark Archon

  Galaxy on Fire przechodzę właśnie remake na Androidzie czekając na release trzeciej odsłony. Już się doczekałem ale jednak bez flagowca (ponownie :P) gra nie odpali.
  Za to jednak od Galaxy on Fire 2 bardziej zapadła mi w pamięć inna gra tego studia. Deep 3D: Submarine Odyssey. Miała ciekawszą fabułę, wątki moralne i logicznie wytłumaczone ograniczenie silnika. w obu grach był limit jak wysoko i jak głęboko gracz mógł polecieć/popłynąć. Ale w GoF2 gracz natrafiał na ścianę po obu stronach… za to w Deep 3D ograniczało gracza ciśnienie i promieniowanie na powierzchni.
  Zdecydowanie lepsze mam wspomnienia z tą grą. 😉

  Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz grudnia nagrodzony zostanie koszulką arhn.eu!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>