Persona 5 The Royal zapowiedziane na PS4

Po grudniowej zajawce, każącej wyczekiwać informacji o kryptonimie P5R w Marcu, Atlus ponownie przedstawia jedynie skrawek tego, czego chcieliśmy zobaczyć.

Łzy oznaką siły w CRYSTAR

Spike Chunsoft w partnerstwie z FURYU zapowiadają nowego RPG akcji, CRYSTAR, w którym to płacz będzie umacniał nas w sile.

Zaproszenie nietypowego Corpse Party na PC

XSEED Games przysyła nam zaproszenie na conajmniej nietypowe urodziny w zapowiedzi nowego wydania Corpse Party: Sweet Sachiko's Hysteric Birthday Bash.

Zostań testerem Kingshunt

Vaki Games zachęca graczy z całego świata do testowania wersji alpha ich asymetrycznego tower defense'a online Kingshunt.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 zapowiedziane

Paradox Interactive ujawniło Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2, które pozwoli ponownie wcielić się w nadnaturalnego wampira

AI: The Somnium Files ze szczegółami

Od twórcy kultowej serii Zero Escape i spod pędzla artysty serii Fire Emblem i NO MORE HEROES nadchodzi tajemnicze AI: The Somnium Files!

Najnowsze Yu-Gi-Oh! tylko na Switcha

Nowa gra ze słynnej serii Yu-Gi-Oh! pojawi się tym razem wyłącznie na Nintendo Switch. Oto Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist: Link Evolution.

Znamy daty premier wszystkich pozostałych epizodów Life is Strange 2

W końcu wielki konkret odnośnie następnego odcinka Life is Strange 2. I co dziwniejsze - pun intended - również odnośnie pozostałych!

Wymagania sprzętowe Assassin’s Creed 3 Remastered

Czy wasze komputery dadzą radę jeszcze jednemu powrotowi do historii Connora? Sprawdźcie teraz, gdyż Ubisoft właśnie udostępnił wymagania sprzętowe.

Wiosenna wyprzedaż na GOG.COM

Dziś wystartowała wiosenna wyprzedaż na GOGu. Z tej okazji czeka na was 600 ofert z rabatami sięgającymi nawet 90%.

Prequel serii Jake Hunter po angielsku

Kultowa japońska seria po raz kolejny próbuje swoich szans na zachodzie, poznajcie Alternate Jack Hunter: Daedalus The Awakening of Golden Jazz.

Przegląd Nindies Showcase Spring 2019

Szybki rzut okiem na to, co zostało nam dzisiaj zaprezentowane przez Nintendo podczas ich trzydziestominutowej prezentacji. A pokazali dużo!

Albion Online, sandboxowy MMORPG, w następnym miesiącu przechodzi na model F2P

Przejście tej produkcji na bezpłatny model jest dosyć niespodziewanym zwrotem akcji, ale miejmy nadzieję, że wyjdzie to grze oraz twórcom na lepsze.

Xbox Game Pass niedługo dostanie nowe gry do swojej dyspozycji

Nowe gry w tej usłudze zapowiadają setki godzin bardzo dobrej zabawy. W końcu dostaniemy takie pozycje jak najnowszy Deus Ex, Vampyr, czy TWD: Michonne.

Nowe, obszerne nagranie z remake System Shocka 1

Odświeżenie kultowego klasyka, który był jednym z największych dokonań w dziedzinie gier z gatunku Immersive Sim! Mamy dla was aż 20 minut gameplayu!

Ogłoszenie: Stworzyliśmy dla was arhn.news, czyli stronę Facebookową z newsami!

I cyk, ogłoszonko, ponieważ nie możemy zapostować linku do tej strony na samym Facebooku. Ale i tak: gorąco zapraszamy do lajkowania!

Kolekcje Castlevanii, Contry i arkadówek Konami na 50-lecie

Z okazji mijającej w tym roku 50. rocznicy, Konami zapowiedziało trzy kolekcje klasyków na konsole i PC: arkadówek, a także Castlevanii i Contry.

Castle Crashers Remastered trafi na PlayStation 4 i Nintendo Switch

Po dość oczywistych zajawkach w zeszłym tygodniu, w końcu oficjalnie zapowiedziano Castle Crashers Remastered na PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Gamingowa przyszłość od Google to faktycznie platforma streamingowa, znana inaczej jako Stadia

Nowa przyszłość gamingu od Googla wygląda bardzo optymistycznie i kolorowo, choć jest całkowicie zależna od waszego internetu.

Pierwsza zajawka Oddworld: Soulstorm

Nowa część przygód Abe prezentuje nam pierwsze nagranie, które równocześnie jest prezentacją technik używanych do renderowania cutscenek w grze.