Wieści ze świata gier

CrossCode zapowiedziane na Nintendo Switch

Jak widać, jeże jednak nauczyły się latać skoro Radical Fish Games jednak się ugieło i zaprezentowało nam dzisiaj trailer Switchowego portu CrossCode.

Wargroove wychodzi w następnym miesiącu

Prześliczna gra studia Chucklefish, przypominająca wprost Advance Wars z GBA, w końcu zadebiutuje już na początku kolejnego miesiąca i to dosłownie.

Gorące promocje na GOG.com

W ten zimny dzień pora na gorącą wyprzedaż na sklepie GOG.com. Setki przecenionych tytułów, w tym jedna gra całkowicie za darmo!

Relacja z prezentacji Mortal Kombat 11 w Londynie

Na zaproszenie Warner Bros trafiliśmy na londyński pokaz gry Mortal Kombat 11. Pierwsze wrażenia są pozytywne - oddani fani serii mogą się czuć bezpiecznie. Zer...

Tylko jakieś 26% graczy skończyło demo Resident Evil 2

Tylko 26% graczy korzystających z Resident Evil.net skończyło 1-shot demo, które jest dostępne od początku stycznia. To całkiem mała ilość jak na taką grę.

Takimi spluwami będziemy strzelać w Metro Exodus

Wolicie korzystać z pistoletów, karabinów, snajperek czy strzelb? W najnowszej odsłonie Metro będziecie strzelać tym, co lubicie i znacie.

RTX ON: Quake II w technologii ray tracing!

Pierwszą grą wideo renderowaną w pełni w technologii ray tracing stał się... Quake II. Dziś rzucamy okiem na ten eksperyment.

Switchblade przechodzi na F2P

Jeśli macie ochotę na samochodową strzelankę na arenach 5 vs. 5, to właśnie możecie w taką zagrać, do pobrania za darmo z platformy Steam.

Trailer drugiego epizodu Life is Strange 2

Już za dwa dni będziemy mogli nareszcie ograć kolejny epizod 2 sezonu Life is Strange, a na zachęcenie mamy trailer od Square Enix.

WORLDEND SYNDROME czyli nowa Visual Novel twórców BlazBlue wychodzi w Europie

Czy jesteście chętni na nową Visual Novelkę od twórców tak świetnych bijatyk jak BlazBlue? Jeśli tak, to łapcie swoje Plejaki albo Switche.

Yakuza Kiwami zadebiutuje na naszych komputerach już w następnym miesiącu

Jeśli myśleliście kiedyś o ograniu kolejnej części Yakuzy na swoich komputerach, to musicie poczekać tylko do następnego miesiąca.

To dzisiaj wychodzi: SENRAN KAGURA Burst Re:Newal

Nowa gra z dosyć popularnej, japońskiej serii Senran Kagura! Pamiętajcie: Im mniej ubrań na bohaterce, tym lepiej się jej walczy. Tak mi powiedział kolega.

Emulator PSP dostępny na… PlayStation Classic

Kupiliście PS Classic, ale ograliście już wszystkie tytuły z niego, albo chcecie pograć w coś więcej? Możecie teraz na nim odpalić emulator PSP.

Among the Sleep zmierza na Switcha

Czy chcielibyście stać się ponownie dwulatkiem i pójść szukać swojej mamy w środku nocy? Jeżeli tak, ale wolelicie to robić w łóżku - mamy dobrą wiadomość.

Nowe, licencjonowane figurki Kratosa i Atreusa są już dostępne

Gaming Heads prezentuje nowe, bardzo szczegółowe figurki kolekcjonerskie z gry God of War, dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych.

Nowe wideo z remake System Shocka

Wokół tego projektu często robi się całkiem dużo szumu, jednak pomimo dosyć długiej przerwy w aktualizacjach, twórcy prezentują nam nowe nagranie z ich gry.

Zapowiedź Layers of Fear 2

Całkiem dużo czasu minęło od premiery pierwszej części i właśnie teraz, gdy fani myśleli, że nigdy się nie doczekają, zaskoczył nas trailer kontynuacji.

Cheaterzy w Falloucie 76 zaczęli dostawać bany

Bethesda jest w pełni świadoma tego co robią gracze w ich produkcji i ich odpowiedzią jest banowanie tych, którzy wykorzystują błędy gry.

Nowy event w Overwatchu startuje 24 stycznia

Jeśli oczekujecie nowych skórek, czy emotek lub ciągle nie macie zdobytych tych z zeszłęgo roku, to macie szansę, bowiem jeden z corocznych eventów powraca.

Bandai Namco prezentuje zawartość edycji kolekcjonerskiej trylogii Dark Souls

Jest to na pewno całkiem kusząca kolekcjonerka dla fanów prawdziwych soulsów. Sama figurka robi niezłe wrażenie, ale nie samą statuetką człowiek żyje.