Retron HD — NES z HDMI dla mas!

Retron HD — NES z HDMI dla mas!

[arhnvid youtube=”_Oau5bhJCwg”]

Firma Hyperkin, która zwróciła uwagę graczy swoim wielozadaniowym Retronem 5 powraca z dużo skromniejszym projektem. Mniejszy nie znaczy natomiast nieważny, bo ich zaskakujący NES z wyjściem HDMI może zmusić konkurencję do niezłej roszady “famiklonów”.

Prosto w Europie Retrona HD kupić można w Funstocku, ale cholery znane są z windowania cen w kosmos. Konsola zasilana jest po USB, więc prawdopodobniej dużo taniej sprowadzić ją z USA.
http://www.funstockretro.co.uk/retron-hd-nes-retro-gaming-console

[Zawsze aktualizowana lista Rupieciarni]

1 komentarz

  1. Dark Archon

    Hej. Po obejrzeniu filmiku o Retronie HD zdecydowalam sie na zakup. Tylko jako typowa kobieta nie do konca ogarnelam temat… Teraz mam Retrona HD i 45 kartridzy od Pegasusa, ktore sa za krotkie… Czy moglbys mi polecic jakas przejsciowke do nich? Z gory dziekuje 🙂

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz października nagrodzony zostanie konsolą Makerbuino w edycji arhn.eu!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>