fbpx

Rock Band 4 – recenzja

Rock Band 4 – recenzja

[arhnvid youtube=”MoM8cQ2OL0M”]

Na bis zagrać chce Rock Band 4, gra muzyczna z gigantyczną biblioteką ścieżek i jedyną w swoim rodzaju rozgrywką, która w 2007 roku podbiła serca zagranicznych graczy. Czy to wystarczy, by odkurzyć plastikowe gitary i trafić na półki fanów?

[Tabela kompatybilności instrumentów]

6 komentarzy

 1. Byłbym zachwycony gdyby jakiś dobry człowiek podrzucił kawałek z recenzji rozpoczynający się 9:01 a kończący 20 sekund później. Niech Bóg w dzieciach ci to wynagrodzi dobry człowieku. 😀

  Odpowiedź
  • Cześć, wybacz, że tak późno. Utwór zaczynający się w 9:01 to Halestorm – I Miss the Misery

   Odpowiedź
   • Lepiej późno niż w cale 🙂

    Odpowiedź
 2. Witaj Archonie.
  Po obejrzeniu recenzji całkiem mnie przekonałeś do kupna RB4, i jak zauważyłem jesteś zorientowany w temacie dlatego chciałem zadać kilka pytań. Grałem w poprzednie odsłony (1,2,3) na PS3 i wiadomo, że na polskim psn nigdy piosenki do rb się nie pojawiły, wszystkie zakupione mam z konta brytyjskiego i zastanawiam się czy bez problemu będę mógł je pobrać na PS4 i grać na moim głównym koncie polskim? Oraz drugie pytanie czy nowa perkusja jest warta inwestycji jeśli posiadam ION Drum Rockera i jestem z niego ogółem zadowolony, bo jeśli nie to ograniczyłbym się do edycji z samym Stratem.

  Odpowiedź
  • Hejo! Ja jestem w podobnej sytuacji – muszę grać na imporcie gry z US i pobierać piosenki z amerykańskiego PSN – działają one bez problemu z polskim kontem. Jest to nawet wygodniejsze niż na PS3, bo nie trzeba się przelogowywać – wystarczy w opcjach gry wybrać opcję “Change Profile” i przełączyć się na użytkownika US i pobrać piosenki ze sklepu bez wychodzenia z gry. Potem można z powrotem zmienić profil na polski i działa jak marzenie. Zakładam, że z piosenkami z UK będzie podobnie, ale niestety nie mam tego jak sprawdzić.

   Za to z tego co rozumiem, Sony Europe dało ciała i wciąż nie są jeszcze dostępne wszystkie piosenki – stopniowo pojawiają się kolejne, ale nadal brakuje kilkuset plików DLC.

   Nowa perkusja jest fajna, ale ION Drum Rocker z PS3 zadziała na PS4 więc nie potrzebujesz nowej perkusji! (Konsola nie wykrywa Drum Rockera więc nie zadziała na przykład PS Button, ale sama perkusja działa bez problemu z poziomu gry).

   Odpowiedź
   • Błyskawiczna odpowiedź, co do samej sytuacji europejskiego psn jestem świadomy, już na ps3 brakowało ogromnej części dlc zza oceanu. Gdyby nie fakt, że zainwestowałem sporo w dlc, to sam bym rozważał wersję US. Dzięki za treściwą odpowiedź! 😉

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.