The Devil Inside

The Devil Inside

[arhnvid youtube=”qfh2j9HKg-Y”]

Jedna z moich ulubionych “zapomnianych gier”. Reality Show połączone z survival horrorem. Charyzmatyczni bohaterowie przyćmieni zostali trochę przez średni scenariusz i przeciętny gameplay, ale The Devil Inside na pewno nie można odmówić charakteru!

10 komentarzy

 1. Dark Archon

  Kurcze ale ten czas leci łezka się w oku kręci. Pamiętam jak kupiłem tę grę – wyszła na premierę niebieskiej klasyki CD Projektu. No i Kryszak w polskiej wersji.

  Odpowiedź
  • Dark Archon

   To nie była klasyka. Wówczas to była “eXtra Gra” – premiery w kartonowych (składanych) pudełkach w bardzo przystępnej cenie. Z tego co pamiętam, w pierwszym numerze miał być Messiah na którego bardzo czekałem. Ale czegoś nie dopięto i ostatecznie dano Devil Inside. Z tego zestawu mam też na przykład jeszcze grę Traffic Giant. Dopiero na fali popularności “eXtra Gry” powstała niebieska “eXtra Klasyka”.

   Odpowiedź
   • Dark Archon

    Tak, tak pamiętam akcję z Messiahem 🙂
    Byłem mega wkurzony po informacji, że Messiah nie trafi jednak na PSX (a miał). Potem miał się ukazać na początek tej niebieskiej serii. Na premierę trafił Devil Inside i był to moim zdaniem dobry wybór. Koniec końców dorwałem wreszcie Messiah’a.
    Pozdrawiam serdecznie

    Odpowiedź
    • Dark Archon

     masz może jeszcze soundtrack do devil insdie? 🙂
     pamiętam że dawali taki, i miażdzył 🙂

     Odpowiedź
     • Dark Archon

      Oczywiście, że mam 🙂

   • Dark Archon

    Traffic Giant to dopiero była gra!
    Kiedy możemy spodziewać się Spy vs. Spy w Retro ?

    Odpowiedź
 2. Dark Archon

  Mój ojciec w to grał, byłem wtedy w podstawówce do dziś mam tą grę i płytę z muzyką, niestety duże pudełko gdzieś zaginęło. Pamiętam że instalator jest w kształcie telewizora.

  Odpowiedź
 3. Dark Archon

  ja mam grę traffic giant w big boxie i mam the operational art of war II też w big boxie ma instrukcje 60 stronową stan płyty idealny

  Odpowiedź
 4. Dark Archon

  Przeszedłem ją kilka razy. Za drugim podejściem pistolety Deva strzelały trzema pociskami na raz a Deva miała od razu odblokowane wszystkie czary.

  Odpowiedź
 5. Dark Archon

  Mi grafika kojarzy się z Metal Gear Solid na PSX, i może dlatego aż tak mnie nie razi jej prymitywność.

  Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz grudnia nagrodzony zostanie koszulką arhn.eu!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>