Until Dawn – recenzja

Until Dawn – recenzja

[arhnvid youtube=”-QZkM3Tfwkw”].

Zaśnieżony las, opuszczona chata i grupa nastolatków odciętych od świata. Brzmi znajomo? Until Dawn to gra w której sami zadecydujemy o tym jak skończą się losy ekipy tej umyślnie sztampowej horrorowej konfiguracji. Gra dostępna jest wyłącznie na platformę PlayStation 4.

4 komentarze

 1. Jak zawsze świetny materiał x3

  Odpowiedź
 2. Choć rzadko komentuję cokolwiek, to muszę cię Archon pochwalić za niesamowite recenzje. Dla mnie są one takie przytulne, domowe, milusie 🙂 Twój tembr głosu powoduje, że z fascynacją się tego słucha. Nie ma krzyku, przekleństw, wszystko spokojnie, ale dosadnie i treściwie. Wielki plus dla ciebie!

  Odpowiedź
  • Dziękuję. Myślę, że dużo pracy jeszcze przede mną. Ale cieszę się, że ludziom podoba się moja praca. <3

   Odpowiedź
  • +1
   Mój pierwszy komentarz tutaj a oglądam Twoje materiały od baaardzo dawna. Kawał dobrej roboty jak zwykle. Rzekłbym, że wyczekuję każdego Twojego materiału.
   Keep up good work.

   Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz kwietnia nagrodzony zostanie koszulką arhn.eu!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.