Worms: Przegląd klasycznych odsłon serii

Worms: Przegląd klasycznych odsłon serii

[arhnvid youtube=”W9soCuVGIeE”]

Nadchodzi Totalne Zarobaczenie! Długo to trwało, ale nareszcie skompilowałem przegląd “klasycznych” odsłon serii Worms od pierwszego wydania po Worms World Party i Worms Pinball. Jeśli materiał spotka się z zainteresowaniem, może w sequelu rzucimy okiem na trójwymiarowe części.

Errata: W materiale błędnie wspominamy o “Amigach AMA”, chodziło oczywiście o Amigi z czipsetem AGA. Odpowiedzialne osoby zostały ostrzelane z bazuk.

3 komentarze

  1. Fajne 🙂 tyle lat w WWP gralem i nawet nie wiedzialem, ze tam jest edytor misji

    Odpowiedź
  2. Dark Archon, wybacz, ale na prawdę nie wiem gdzie mogę do Ciebie napisać, a nie mogę nigdzie znaleźć Spolszczenia do Pokemon Black and White, a wiem, że prowadziłeś taki projekt, a następnie go zawiesiłeś. Skończyłeś to może? Jeśli nie, to czy wiesz, czy takowe spolszczenie istnieje? I skąd można je pobrać? Pozdrawiam, Loozak 🙂

    Odpowiedź
  3. Dziwne, ja pamiętam, że swego czasu (również w polskiej prasie recenzenci lubili wspominać tę kwestię, co wykracza już poza “reklamowy przekaz”) strasznie trąbiono o tym Worms World Party zwłaszcza ze względu na rozgrywkę sieciową – czyli to był pic, bo cały ten “ficzer” był obecny w Armageddonie? To skąd w ogóle ten cały “sieciowy” raban wokół Worms World Party?

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.