Đinary dzeja

Czym są Đinary dzeja?

Đinary dzeja to nasza wersja “systemu lojalnościowego” przeznaczonego dla użytkowników serwisu arhn.eu. Đinary są wirtualną walutą, którą wymieniać można na unikatowe gadżety i bonusową funkcjonalność strony.

Po co stworzono Đinary?

Nasza waluta powstała w wyniku próby rozwiązania kilku problemów związanych z prowadzeniem serwisu.

  • Prowadzenie arhn.eu jest kosztowne
    • Nasz serwis pochłania miesięcznie setki, a czasem tysiące złotych w kosztach operacyjnych. Najłatwiejszym rozwiązaniem byłoby zasypanie serwisu reklamami, ale to nie w naszym stylu. Staramy się utrzymywać reklamy (w miarę możliwości) z dala od naszej strony. Kupując Đinary pomagasz nam utrzymać serwis przy życiu.
  • “Stawianie nam piwa”
    • Wielu z was pyta nas wprost: “jak dać wam pieniądze za to co robicie”? Cieszy nas bardzo, że nasza praca jest doceniana, ale mimo wszystko nie chcielibyśmy przyjmować pieniędzy i nie dawać wam nic w zamian. Đinary rozwiązują ten problem dając użytkownikom przesłanie nam napiwku, dostając w zamian dostęp do dodatkowych funkcji w serwisie lub pamiątkowych upominków z logiem strony.
  • Nieintruzywność
    • Nie chcemy, aby pieniądze stawały na drodze tego co robimy. Đinary są całkowicie opcjonalne – nie ma obowiązku ich zakupywania, a użytkownicy którzy je posiadają nie będą uprzywilejowani względem użytkowników “darmowych”. Wszyscy są równi, niezależnie od stanu Đinarowego portfela.

Kup Đinary dzeja przez PayPal

Dlaczego 3 Đinary kosztują aż 5zł?
Wysokie marże narzucane przez PayPal dla tak niskich kwot zmuszają nas do ustalenia takiego przelicznika. Dla lepszego stosunku cenowego sugerujemy zakup większej liczby dinarów lub wybranie innej formy płatności.

Ilość:
Tekst w Hali Sławy (opcjonal.)

Kup Đinary Bitcoinami (BETA)!

Mamy przejściowe problemy z akceptowaniem płatności Bitcoin systemem Coin Base. Tymczasowo płatności dokonywać można na poniższy portfel

153XZLNUPEbXkXc932UqVYqgsPFMs73Q8M 

153XZLNUPEbXkXc932UqVYqgsPFMs73Q8M

Kup Đinary przelewem!

Aby nabyć Đinary za pomocą przelewu bankowego należy dokonać przelewu złotówkowego na numer konta:

Arkadiusz Kamiński
68 1140 2004 0000 3502 3526 4731

W tytule przelewu należy podać nazwę użytkownika arhn.eu oraz (opcjonalnie) wiadomość wyświetlającą się w Hali Sławy. Na przykład:

Nazwa_Konta – Dinary forever!

W momencie zaksięgowania kwoty przez bank, Đinary zostaną doliczone do Twojego konta korzystając z przelicznika 1 zł = 1Đ. Na przykład przelewając 30.50 zł otrzymasz 30.5Đ. Kupując minimum 100Đ, otrzymasz bonus w postaci dodatkowych 50% kwoty zakupu (np. 100zł = 150Đ).

Hala Sławy - Ostatni Darczyńcy

Ładowanie darczyńców…

Zaloguj się na arhn.eu