Współpraca z arhn.eu

Cześć!

Zacznijmy nieskromnie, bo wyjątkowo, chodzi o to, żeby się sprzedać. Ale nie zaprzedać.

Założone w 2010 roku, arhn.eu jest dziś jednym z najbardziej rozpoznawalnych i zaufanych serwisów o tematyce gier wideo i technologii.

Miesięczne wyświetlenia liczone w milionach i ponad 315 000 subskrypcji kanału Youtube stawia nas w czołówce kanałów zajmujących się poważną analizą, dokumentalistyką i felietonistyką branży gier wideo.

Nasi widzowie ufają naszej opinii i doświadczeniu. Wiedzą również, że przedstawiana ocena nie podlega zewnętrznym wpływom. Dlatego też powodu współpracujemy jedynie z wybranymi partnerami i wyłącznie pod warunkiem pełnej niezależności.

Youtube: 315 000 subskrypcji
Facebook: 40 000 polubień
Twitch: 26 000 obserwujących
Twitter: 12 500 obserwujących
Instagram: 12 500 obserwujących

Kontakt reklamowy:
[email protected]

Komunikaty prasowe/PR:
[email protected]

Adres wysyłkowy:
Artur Walczak
arhn.eu
Powstańców Wielkopolskich 13
64-530 Kaźmierz

Uwaga, adres wysyłkowy nie jest adresem redakcji. Poczta nadsyłana na adres wysyłkowy odbierana jest w nieregularnych odstępach. Prosimy nie wysyłać Gruni, bo zgłodnieją.

Nie sprzedajemy dobrych ocen, pozytywnej opinii czy mydlenia oczu. Wierzymy jedynie w uczciwą reklamę.

arhn.eu to najwyższej jakości materiały wideo w 4K i 60FPS

Co oferujemy?

Ponieważ nasza zawartość skupia się głównie na grach wideo i technologii, zapraszamy do współpracy głównie przedstawicieli brandów segmentu rozrywkowego. Ale zdarzało nam się w przeszłości również współpracować z firmami niezwiązanymi bezpośrednio z naszą dziedziną. Często dobry pomysł potrafi wygenerować więcej zainteresowania, niż pokrewieństwo tematyczne. Nie zamykamy się więc na współpracę z żadną szanowaną marką. Zapraszamy!

Najpopularniejszą formą współpracy jest sponsoring popularnych serii wideo kanału arhn.eu. W jego ramach na początku materiału wideo umieszczany jest przede wszystkim krótki spot reklamowy sponsora. Ponieważ jest on częścią materiału, nie może być blokowany przez żadne skrypty usuwające reklamy. Pakiet możemy poszerzyć również o dodatkowy branding czy linki partnerskie. Jest to najbardziej lubiana forma współpracy zarówno przez reklamodawców jak i naszych widzów. To rzadki przykład reklamy, która podoba się widzom, bo umożliwia produkcję ich ulubionych treści.

Oferujemy również możliwość współpracy długoterminowej. Na przykład w postaci sponsoringu całego kanału, a nawet serwisu, gdzie każdy materiał wideo poprzedzony jest krótką planszą reklamową docierającą miesięcznie do ponad miliona odbiorców.

Dla partnerów zainteresowanych krótszą współpracą zapraszamy do negocjacji warunków akcji krótkoterminowych. Nie sprzedajemy recenzji czy testów w myśl naszego Kodeksu Moralnego™, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy popracowali wspólnie w innym zakresie – felietonów, artykułów sponsorowanych na stronie www czy wyraźnie oznaczonego, product placementu.

Co jeśli chciałbym, abyście zrecenzowali moją grę/gadżet/konsolę/urządzenie/kawię? Skontaktuj się z nami drogą mailową w celu negocjacji warunków. Nie oferujemy zakupu “recenzji reklamowych” czy “recenzji sponsorowanych” w których klient narzuca treść materiału. Jest to opcja jedynie dla odważnych, którzy nie obawiają się słów gorzkiej krytyki. Możemy umówić się na gwarancję zrecenzowania danego produktu, nie możemy zagwarantować, że będzie to recenzja pozytywna.

Chcę Wam coś wysłać. Miło nam. Nasz aktualny adres wysyłkowy znajduje się po prawej. Prosimy mieć na uwadze, że otrzymujemy tak wiele przesyłek, że nie możemy zagwarantować ich zaprezentowania na kanale. Jeżeli zależy Ci, żeby zawartość Twojej paczki pojawiła się na arhn.eu, skontaktuj się z nami drogą mailową.

Coś jeszcze? Zdarza się, że reklamodawcy przychodzą do nas z fantastycznymi pomysłami. Jesteśmy otwarci na różne nowe, odważne pomysły. Zapytaj!