Sebastian Zieliński o TSA, Roosterze, Project Battlefield i Dan Wilderze

Strona Główna / Wywiady
Świetny Wywiad z Sebastianem Zielińskim na kanale Szafa z Grami - co prawda ukazał sie już jakiś czas temu, ale zdecydowanie zasługuje na to, zeby dotarł do szerszego grona. Cieszymy się, że takie wywiady z ikonami polskiego Game Devu powstają. Oto pierwsza część rozmowy w której Sebastian Zieliński, twórca Mortyta czy niewydanego Wiedźmina, opowiada o swoich początkach zakorzenionych w czasach Atari i Amigi.

Share This Post

Świetny Wywiad z Sebastianem Zielińskim na kanale Szafa z Grami – co prawda ukazał sie już jakiś czas temu, ale zdecydowanie zasługuje na to, zeby dotarł do szerszego grona. Cieszymy się, że takie wywiady z ikonami polskiego Game Devu powstają. Oto pierwsza część rozmowy w której Sebastian Zieliński, twórca Mortyta czy niewydanego Wiedźmina, opowiada o swoich początkach zakorzenionych w czasach Atari i Amigi.

1 Comment

  1. Opowieści słuchało się dobrze, choć nie były to cukierkowe historie o tym, jak życie twórcy gier usłane jest różami, tylko pokaz brutalnej, szarej rzeczywistości. Na pewno warto było dowiedzieć się, jak z jego perspektywy wyglądała współpraca z CDP, szkoda że wcześniej nie zdecydował się na udział w waszym filmie dokumentalnym, bo jednak jego e-mail do was był bardzo szczątkowy. Sam Sebastian wydaje się wrażliwym gościem, widać że rajcuje go programowanie gier, ich techniczna strona, a nie ich projektowanie i wymyślanie. Na mnie w każdym razie zrobił pozytywne wrażenie, może dlatego że już na początku wywiadu powiedział, że słabo grał w piłkę i mu koledzy wymyślali z tego powodu różne przezwiska, bo miałem podobnie i chyba poczułem z nim jakąś duchową więź. ;P Życzę mu oczywiście dobrze, mam nadzieję, że jakoś odnajdzie się na współczesnym rynku gier.

Comments are now closed for this post.