Wspomóż arhn.eu

Serwis arhn.eu utrzymywany jest w dużej mierze z wkładu redakcji i użytkowników arhn.eu. Dzięki wsparciu społeczności zachowujemy swoją niezależność i integralność. To dzięki Wam możemy tworzyć rzetelne i interesujące materiały bez nacisków wydawców i reklamodawców.

Jak wspomóc?

Patronite to system umożliwiający wspieranie swoich ulubionych twórców stałą, comiesięczną wpłatą. Wpłacający mogą wybrać jeden z dostępnych progów finansowania, które oferują dodatkowe korzyści. To środki z tego źródła umożliwiają nam przygotowanie waszych ulubionych materiałów finansując niezbędny sprzęt do ich produkcji! Dziękujemy!

[Wspomóż nas na patronite.pl]

Nasi użytkownicy uwielbiają nasze transmisje na żywo w serwisie Twitch z uwagi na nasz stopień interakcji z odbiorcami. Chętnie odpowiadamy na pytania i wdajemy się w dyskusję z bywalcami naszego czatu. Subskrybując nas na Twitchu ($4.99/miesiąc) nie tylko otrzymujesz możliwość komunikowania się z nami na czacie bez ograniczeń (subskrybujący pomijają Slow Mode!), ale również otrzymasz kokoszkową odznakę przy nicku i arhnowe emotikony, które można wykorzystywać w całym serwisie twitch.tv.

[Subskrybuj na twitch.tv]

Jednorazowy „donejt”! To popularna wśród streamerów możliwość sypnięcia w nas jednorazowo groszem. Można zrobić to w dowolnym momencie (nikt tego nie sprawdza!), ale jeśli dokonasz wpłaty w trakcie livestreama arhn.eu, wyświetli się ona na ekranie razem z Twoim komentarzem, a my staramy się zazwyczaj czytać je też wszystkie na głos i odpowiadać na zawarte tam pytania.

[Zrób donejta]

Oglądając materiały arhn.eu z poziomu naszej strony www wspierasz nasz serwis pomagając nam budować społeczność serwisu. Każdy użytkownik odwiedzający naszą stronę poprawia nasze wyniki w wyszukiwarkach i ułatwia negocjacje z wydawcami. Im więcej osób odwiedza naszą witrynę, tym łatwiej dla nas o zaopatrzanie się w najnowsze gry do recenzji i kontakt bezpośrednio z producentami gier. Nawet sam fakt goszczenia na naszej stronie internetowej jest więc niezwykle ważny dla rozwoju arhn.eu!

8 komentarzy

 1. A dlaczego nie sprzedacie własnych kardridży z logiem ARHN.EU? np. 65 zł za sztukę z jakąś grą arhn.eu na nesa. Rozumiem koszt wykonania takiego czegoś ale to byłby chyba większy zysk niż strata.

  • Archonowy hack mario z gruniami zamiast grzybków ?

  • Ale kto by to kupił? Pewnie tak mało osób, że hurtowa produkcja by się nie opłacała, a produkcja konkretnej liczby egzemplarzy by była już droga. :/

  • Uwierz mi, że skarbówka by go zniszczyła wtedy 🙂

   • Skarbówka nie jest problemem. Ze wszystkiego rozliczam się zgodnie z literą prawa. Ale wykonanie kartridża na NES-a za 65 złotych jest raczej niemożliwe. 😉 A w cenie w jakiej trzeba by je sprzedawać (~200 zł) to raczej by było mało chętnych.

 2. testowy komentarz

 3. Hej

 4. Czy potrzebujecie muzyki-wypełnienia do filmików? Pozdro LIV 🙂

Comments are now closed for this post.