Wspomóż arhn.eu

Serwis arhn.eu utrzymywany jest w dużej mierze z wkładu redakcji i użytkowników arhn.eu. Dzięki wsparciu społeczności zachowujemy swoją niezależność i integralność. To dzięki Wam możemy tworzyć rzetelne i interesujące materiały bez nacisków wydawców i reklamodawców.

Jak wspomóc?

Patronite to system umożliwiający wspieranie swoich ulubionych twórców stałą, comiesięczną wpłatą. Wpłacający mogą wybrać jeden z dostępnych progów finansowania, które oferują dodatkowe korzyści. To środki z tego źródła umożliwiają nam przygotowanie waszych ulubionych materiałów finansując niezbędny sprzęt do ich produkcji! Dziękujemy!

[Wspomóż nas na patronite.pl]

Jeżeli spodobały Ci się nasze materiały, wspomóż nas zakupem jednorazowej “cegiełki” w postaci naszej wirtualnej waluty – Dinarów Dzeja. Akceptujemy wpłaty systemem PayPal (w tym kartami płatniczymi), przelewy gotówkowe oraz kryptowalutę Bitcoin. Zakup Dinarów zapewnia nam niezależność i umożliwia dalszy rozwój.

[Kup Dinary Dzeja]

Za namową użytkowników uruchomiliśmy możliwość przesyłania wpłat za pomocą SMS-ów Premium, PaySafeCard oraz systemem Dotpay. Wpłata w trakcie naszego livestreamu wyświetla się na ekranie transmisji. Ostatni wpłacający i ich wiadomości widoczni są też po prawej stronie ekranu.

[Skorzystaj z tej opcji wsparcia na tipanddonation.com]

Odziej się u Cupsella! Na wyraźne życzenie społeczności otworzyliśmy internetowy kramik w serwisie cupsell.pl, gdzie zakupić można oficjalne koszulki i akcesoria brandowane markami znanymi z serwisu arhn.eu. Oprócz klasycznych ciuchów z logo fani znajdą tam T-Shirty z kokoszkami, Gruniem oraz szereg innych gadżetów. Każdy zakupiony produkt to 5 złotych dla arhn.eu!

[Ubierz się z klasą]

Nasi użytkownicy uwielbiają nasze transmisje na żywo w serwisie Twitch z uwagi na nasz stopień interakcji z odbiorcami. Chętnie odpowiadamy na pytania i wdajemy się w dyskusję z bywalcami naszego czatu. Subskrybując nas na Twitchu ($4.99/miesiąc) nie tylko otrzymujesz możliwość komunikowania się z nami na czacie bez ograniczeń (subskrybujący pomijają Slow Mode!), ale również otrzymasz kokoszkową odznakę przy nicku i arhnowe emotikony, które można wykorzystywać w całym serwisie twitch.tv.

[Subskrybuj na twitch.tv]

Nikt nie lubi reklam. Szczególnie tych głośnych, irytujących i zasłaniających treść. Dobrze więc, że na arhn.eu wyświetlamy wyłącznie nieintruzywne bannerki. Wyłączając AdBlocka w ramach naszego serwisu pozwalasz nam rozwijać stronę bez kosztu własnego! Oczywiście, szanujemy wszystkich czytelników, którzy nie chcą oglądać reklam, dlatego też nie stosujemy żadnych metod “antyadblockowych”. Jeżeli nie chcesz oglądać reklam, a nie stosujesz AdBlocka, możesz również wykupić $10 pakiet Patreona, by dożywotnio wyłączyć wyświetlanie reklam na swoim koncie arhn.eu!

Oglądając materiały arhn.eu z poziomu naszej strony www wspierasz nasz serwis pomagając nam budować społeczność serwisu. Każdy użytkownik odwiedzający naszą stronę poprawia nasze wyniki w wyszukiwarkach i ułatwia negocjacje z wydawcami. Im więcej osób odwiedza naszą witrynę, tym łatwiej dla nas o zaopatrzanie się w najnowsze gry do recenzji i kontakt bezpośrednio z producentami gier. Nawet sam fakt goszczenia na naszej stronie internetowej jest więc niezwykle ważny dla rozwoju arhn.eu!

8 komentarzy

 1. A dlaczego nie sprzedacie własnych kardridży z logiem ARHN.EU? np. 65 zł za sztukę z jakąś grą arhn.eu na nesa. Rozumiem koszt wykonania takiego czegoś ale to byłby chyba większy zysk niż strata.

  • Archonowy hack mario z gruniami zamiast grzybków ?

  • Ale kto by to kupił? Pewnie tak mało osób, że hurtowa produkcja by się nie opłacała, a produkcja konkretnej liczby egzemplarzy by była już droga. :/

  • Uwierz mi, że skarbówka by go zniszczyła wtedy 🙂

   • Skarbówka nie jest problemem. Ze wszystkiego rozliczam się zgodnie z literą prawa. Ale wykonanie kartridża na NES-a za 65 złotych jest raczej niemożliwe. 😉 A w cenie w jakiej trzeba by je sprzedawać (~200 zł) to raczej by było mało chętnych.

 2. testowy komentarz

 3. Hej

 4. Czy potrzebujecie muzyki-wypełnienia do filmików? Pozdro LIV 🙂

Komentarze dla tego posta są zamknięte.