Doom Eternal [PC/PS4/XO] — recenzja trybu singlowego

Recenzja / Rekomendacje
Doom powraca i jest to powrót niezwykle udany. Eternal dopieszcza formułę rebootu z 2016 roku dorzucając coś od siebie, a także sporo zmieniając. Sekcje platformowe czynią z niego pozycję jeszcze bardziej zręcznościową co nie każdemu musi przypaść do gustu... ale nam przypadło, bo w przyjemny sposób rozbija monotonię nieustannego maltretowania diablików.

Podziel się tym postem

Doom powraca i jest to powrót niezwykle udany. Eternal dopieszcza formułę rebootu z 2016 roku dorzucając coś od siebie, a także sporo zmieniając. Sekcje platformowe czynią z niego pozycję jeszcze bardziej zręcznościową co nie każdemu musi przypaść do gustu… ale nam przypadło, bo w przyjemny sposób rozbija monotonię nieustannego maltretowania diablików.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

1 komentarz

  1. Strasznie się tą grą jaram. Uwielbiam Dooma AD 2016, kocham oldschoolowe gry id Software i serce mi rośnie na myśl, że niegdyś jeden z moich ulubionych deweloperów wciąż świetnie się trzyma.

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.