Dibbler Pyta #002: Liz Katrin

Wywiady
W już drugim odcinku serii "Dibbler Pyta" udało mi się porozmawiać z utalentowaną Liz Katrin. Piosenkarką, autorką tekstów i najprawdziwszym geekiem! Liz nie tylko pięknie śpiewa w różnych językach (nawet w elfickim!), ale również komponuje! To ona odpowiada m.in. za muzykę do fanowskiego filmu "Pół Wieku Poezji Później" oraz współpracowała z Arkadiuszem Reikowskim przy soundtracku do gry The Medium. To klasycznie, bierzcie kawę, przekąski i zapraszam na wywiad ;)

Share This Post

Dibbler Pyta – gadam z szeroko pojętymi „ludźmi” o tym i owym, ale głównie o gierkach!

W już drugim odcinku serii „Dibbler Pyta” udało mi się porozmawiać z utalentowaną Liz Katrin. Piosenkarką, autorką tekstów i najprawdziwszym geekiem! Liz nie tylko pięknie śpiewa w różnych językach (nawet w elfickim!), ale również komponuje! To ona odpowiada m.in. za muzykę do fanowskiego filmu „Pół Wieku Poezji Później” oraz współpracowała z Arkadiuszem Reikowskim przy soundtracku do gry The Medium.

To klasycznie, bierzcie kawę, przekąski i zapraszam na wywiad 😉

Po więcej zapraszam na: https://pandibbler.wordpress.com

W prawdziwym świecie - marketingowiec, pracujący w branży growej. W wirtualnym - prowadzi blog o gierkach i przeprowadza wywiady z szeroko pojętymi "ludźmi" w ramach serii Dibbler Pyta. Marzy o napisaniu własnej książki. Top 3 Pana Dibblera: Doom (1993), Mass Effect, Gothic.