Fabryka uśmiechu: Historia PopCap Games

Retro / Strona Główna
PopCap Games to studio bardzo niedocenione. Odpowiedzialne za setki godzin całego pokolenia znudzonych graczy i pracowników biurowych, nigdy nie zdobyło należnego mu poklasku. W zaledwie kilka lat stworzyło kilkanaście gigantycznych, znanych marek, sprzedało ponad 100 milionów sztuk oprogramowania, po czym... zniknęło. Nawet jeśli jego dusza wciąż gdzieś powiewa na wietrze recyklingu popularnych nazw.

Share This Post

PopCap Games to studio bardzo niedocenione. Odpowiedzialne za setki godzin całego pokolenia znudzonych graczy i pracowników biurowych, nigdy nie zdobyło należnego mu poklasku. Stworzyło kilkanaście gigantycznych, znanych marek, sprzedało ponad 100 milionów sztuk oprogramowania, po czym… zniknęło. Nawet jeśli jego dusza wciąż gdzieś powiewa na wietrze recyklingu popularnych nazw.

Duża część informacji z dzisiejszego materiału zaczerpnięta została z Post Mortem Bejeweled Jasona Kapalki na GDC 2011. Pozostałe informacje wygrzebałem w większości ze starych stron www firmy wykopanych z Web Archive.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.