GOAL 3 (Pegasus) | Retro arhn.eu

Rekomendacje / Retro
GOAL 3 to legendarna gra o której sekretach huczało pod osiedlowymi trzepakami w całym kraju. Choć u nas znana jest wyłącznie pod swym pirackim tytułem, w Japonii nazywało się toto "Kunio-kun no Nekketsu Soccer League" (くにおくんの熱血サッカーリーグ).

Share This Post

GOAL 3 to legendarna gra o której sekretach huczało pod osiedlowymi trzepakami w całym kraju. Choć u nas znana jest wyłącznie pod swym pirackim tytułem, w Japonii nazywało się toto „Kunio-kun no Nekketsu Soccer League” (くにおくんの熱血サッカーリーグ).
Jest to jedna z najciekawszych gier piłkarskich swoich czasów porzucająca sztywne reguły piłki nożnej na rzecz wziętych rodem z anime super-ataków i karykaturalnych efektów pogodowych. Efekt jest niesamowity!

W 2020 pojawiło się oficjalne tłumaczenie na angielski w ramach kompilacji „Double Dragon & Kunio-kun: Retro Brawler Bundle” — jeśli jesteście zainteresowani powrotem do przeszłości na Switchu czy PS4, to jest to bardzo fajna metoda. „Goal 3” jest tam dostępny w dwóch wersjach — oryginalnej oraz „usprawnionej”, poprawiającej błędy i usprawniającej rozgrywkę.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>