Mortal Kombat …w pigułce – Część 9 – MK11 i Aftermath

Mortal Kombat ...w pigułce / Strona Główna
30 lat serii Mortal Kombat i 10 lat Mortalowych "pigułek" to idealna okazja, by nareszcie domknąć aktualną historię jednej z najbardziej znanych serii bijatyk w historii. Dziś, bardzo skrótowa historia Mortal Kombat 11 oraz jego fabularnego dodatku Następstwa (ang. Aftermath).

Share This Post

30 lat serii Mortal Kombat i 10 lat Mortalowych „pigułek” to idealna okazja, by nareszcie domknąć aktualną historię jednej z najbardziej znanych serii bijatyk w historii. Dziś, bardzo skrótowa historia Mortal Kombat 11 oraz jego fabularnego dodatku Następstwa (ang. Aftermath). Jest to też materiał dłuższy niż poprzednie w cyklu, głównie z uwagi na to, że wyjątkowo dotyczy aż dwóch obszernych produktów. To czy za kilka lat pojawi się kolejny odcinek „Mortal Kombat …w pigułce” zależy wyłącznie od tego jak potoczy się historia studia Netherrealm!

Prywatna notka: Pracowałem nad tym materiałem od prawie roku. Montaż zacząłem w marcu 2022 i z jakiegoś powodu nie potrafiłem zebrać się, żeby dokończyć go aż do października. Co kilka dni wracałem, by zmontować choć kilkadziesiąt sekund filmu. Jakaś psychiczna blokada uniemożliwiała mi pracę nad nim. Wiecznie byłem niezadowolony z efektów i prawdę mówiąc myślałem, że po prostu schowam go do szuflady i nie opublikuję w ogóle. Dlatego tym bardziej cieszę się, że nareszcie możecie go oglądać. I żywię BARDZO głęboką nadzieję, że Wam się spodoba. Bo jeszcze nigdy film tak mimo wszystko prosty w konstrukcji nie wymęczył mnie aż tak bardzo. Bon appetit!

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.