Drukarka 3D: Creality Ender-3 V2 – Raj majsterkowicza okiem kompletnego amatora

Druk 3D / Rekomendacje
Ender-3 V2 to drukarka 3D znanej marki Creality, która wydaje się być idealnym pierwszym sprzętem dla początkującego drukarza. I dlatego też zajął się jej zrecenzowaniem... początkujący drukarz! To pierwszy kontakt @EvilSaiga z tą technologią, więc jego perspektywa może być przydatna dla kogoś, kto chciałby zacząć swoją przygodę z fabrykatorami filamentowymi™. ;)

Share This Post

Ender-3 V2 to drukarka 3D znanej marki Creality, która wydaje się być idealnym pierwszym sprzętem dla początkującego drukarza. I dlatego też zajął się jej zrecenzowaniem… początkujący drukarz! To pierwszy kontakt @EvilSaiga z tą technologią, więc jego perspektywa może być przydatna dla kogoś, kto chciałby zacząć swoją przygodę z fabrykatorami filamentowymi™. 😉

Materiał stworzony przy współpracy z serwisem Łowcy Chin — Łowcy dostarczyli nam… ekhm… w 2020 roku… produkt do przetestowania, a my zwlekaliśmy z jego publikacją trochę zbyt długo. Sorry! 😀 W każdym razie, sponsor gadżetu nie wpływał w żaden sposób na treść publikacji.

Twój kolega informatyk, człowiek-specyfikacja, absolutny PC Master Race. Grzebię w Panelu Sterowania i rejestrze, żebyś Ty nie musiał.