Kontakt z arhn.eu

Parę słów o zespole redakcyjnym

Dziękujemy za zainteresowanie serwisem arhn.eu!

Z uwagi na liczbę wiadomości nie możemy zagwarantować odpowiedzi na wszystkie wysłane zapytania, przepraszamy!


Komunikacja drogą mailową:

Komunikaty prasowe: pr@arhn.eu
Kanał Youtube: youtube@arhn.eu
Oferty reklamowe/współpraca/recenzje: archon@arhn.eu
Ogólna skrzynka redakcyjna: arhn@arhn.eu


Adres wysyłkowy:

arhn.eu
Powstańców Wielkopolskich 13
64-530 Kaźmierz

Uwaga! Adres wysyłkowy nie jest adresem redakcji. Prosimy nie wpadać na kawę. Poczta jest odbierana z adresu co kilka tygodni, prosimy nie nadsyłać Gruni, bo zgłodnieją. Widokówki z ładnych miejsc mile widziane!

Kto jest kim?

Kontakt z arhn.eu
Arkadiusz Kamiński
Dark Archon - redaktor naczelny

Człowiek. Legenda. Samozwańczy sarkastyczny omnibus. Wielki fan technologii oraz gier wideo, zarówno nowych jak i starych. Dumny ze swojej kolekcji klasycznych gadżetów, bajerów, gier i wihajstrów. Programista, tłumacz, muzyk i chodząca encyklopedia. Lover of life, singer of songs.

W sprawie reklamy, public relations, problemów z serwisem www prosimy o kontakt pod adresem:
archon@arhn.eu

Twitter: @archonik

Kontakt z arhn.eu
Dorian Loewe
Dorczenzo - z-ca redaktora naczelnego

Wychował się na konsolach. Gry mają dla niego wartość kolekcjonerską i traktuje je jako hobby. Oprócz artykułów i materiałów wideo zajmuje się również korektą oraz sprawami forum. Prywatnie ceni sobie dobre kino, interesuje go ogólnie pojęta reklama, uczęszcza na studia informatyczne i myśli nad rozwojem w kierunku growym.

dorczenzo@arhn.eu
@dorczenzo

Kontakt z arhn.eu
Zbyszek Piotrowicz
Kebab - starszy redaktor

kebab@arhn.eu
fb.com/Pandemicum

Kontakt z arhn.eu
Adrian Bukowski
Grem - redakcja, moderacja

Mimo że oskarża się go o nienawidzenie dosłownie wszystkiego, jakimś cudem udało mu się przez większość życia wytrwać w roli oddanego gracza. Najlepiej opisuje go maksyma “surowy, ale sprawiedliwy”. Nie przepada za nostalgią. Czasami czepia się szczegółów, ale ten typ tak ma. Prócz grania fascynuje go również fotografia. I jeszcze więcej grania. oraz poszerzenie kolekcji gier, których i tak nigdy nie ukończy. Incydentalnie, Sturgeon miał rację – 90% wszystkiego nie nadaje się do absolutnie niczego.

grem@arhn.eu
@aka_grem

Kontakt z arhn.eu
Cezary Waś
Kondor - redakcja

Gram w gierki, czytam o gierkach, oglądam gierki, robię gierki, piszę o gierkach.

kondor@arhn.eu

Kontakt z arhn.eu
Jan Baryła
Johnny - PR, korekta, redakcja

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się “tym gościem od wszystkiego”. Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

johnny@arhn.eu

Kontakt z arhn.eu
Ewelina Kamińska
Neko - redakcja

neko@arhn.eu

Kontakt z arhn.eu
Stefan Piez
Stivi - redakcja, moderacja, Facebook

stivi@arhn.eu

7 komentarzy

 1. Redakcja

  Hej Arku, lubię serię Gothic 😉 i tago o niej nie wiedziałem, mam starą
  konsoklę Unitry(klon bodajże Ponga), jak będziesz zainteresowany odezwij
  się na sosarek@o2.pl.Pozdrawiam

  Odpowiedź
 2. Redakcja

  Czesc 🙂 Jestem Waszym stalym “ogladaczem”, ale i po 20 latach wrocilem do zabawy z Pegasusem. Moje pytanie brzmi… Czy planowany jest odcinek o cart’cie 168in1. Ostatnio odnawialem taki cart 🙂 bylo by to fajne uzupelnienie filmow o zlotej czworce i piatce…

  Odpowiedź
  • Redakcja

   Witam drogi Miksolu, na początek chciałbym doradzić lepsze drogi komunikacji- do tej zakładki na stronie rzadko ktoś zagląda, jeśli chciałbyś otrzymać odpowiedź od Archona lub innych członków redakcji polecam komentarze pod filmami na kanale, prywatną konwersację z profilem na Facebooku bądź post na grupie livestreamowej (a tak naprawdę to grupie od wszystkiego).
   A jeśli chodzi o samo pytanie- kto wie (nawet sam Archon nie)? Ostatnio siedzi on trochę w innych klimatach i ma sporo pracy (jak zwykle), więc w najbliższym czasie zapewne nie, ale za jakiś czas jest to możliwe.

   Odpowiedź
  • Redakcja

   Witam drogi Miksolu, na początek chciałbym doradzić lepsze drogi komunikacji- do tej zakładki na stronie rzadko ktoś zagląda, jeśli chciałbyś otrzymać odpowiedź od Archona lub innych członków redakcji polecam komentarze pod filmami na kanale ( https://www.youtube.com/user/arhneu ), prywatną konwersację z profilem ( https://www.facebook.com/arhn.eu/ ) na Facebooku bądź post na grupie livestreamowej ( https://www.facebook.com/groups/534448826694656/?ref=bookmarks ) (a tak naprawdę to grupie od wszystkiego).
   A jeśli chodzi o samo pytanie- kto wie (nawet sam Archon nie)? Ostatnio siedzi on trochę w innych klimatach i ma sporo pracy (jak zwykle), więc w najbliższym czasie zapewne nie, ale za jakiś czas jest to możliwe.

   Odpowiedź
 3. Redakcja

  Hej (:
  Skacząc po internetach natrafiłam na takie cudo, archiwum ze starymi magazynami o grach i komputerach 😀
  Może warto by o tym wspomnieć w jakimś materiale? Są polskie Secret Service i Gambler!

  https://archive.org/details/computermagazines?&sort=-downloads&page=3

  Odpowiedź
 4. Redakcja

  Mam kwestię do poruszenia na kanale. Chodzi o fakt, że nabyłem kiedyś chiński modulator rf, który pracował ze starymi (obecnie ponadkilkunastoletnimi odbiornikami telewizji, ale z nowszymi już nie działa bądź występuje szarpanie obrazu, brak dźwięku, trudności w zestrojeniu itp. Co może być tego przyczyną?

  Odpowiedź
 5. Redakcja

  Cześć, przykro mi to pisać, jednak około tygodnia temu wysłałem do was maila z pewną propozycją. Niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałem odpowiedzi. Chciałem i nadal chcę przesłać wam pewien sprzęt. Dokładnie chodzi napęd Magneto-Optyczny wraz z nośnikami. Czekam na jakąkolwiek odpowiedź od was czy w ogóle jesteście tym zainteresowani. Proszę o kontakt na maila z komentarza.

  Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz grudnia nagrodzony zostanie koszulką arhn.eu!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>